Aktualności

Czarna strona kampanii wyborczej

   W zeszłym tygodniu w czwartek opublikowany został w Polsacie reportaż o kamienicy przy ul. Szopena 6 i jej mieszkańcach. Ten sam materiał umieszczono również na stronie internetowej www.interwencja.polsat.pl, gdzie widzowie mogą wyrażać swoje opinie dotyczące tematu.

    Czytając ich komentarze, można utwierdzić się w przekonaniu czym jest interesowna pomoc biednym ludziom udzielana przez miejskich radnych: Dariusza Wójtowicza i Wiesława Tomanka. Okazuje się, że nie trzeba być politykiem, żeby zauważyć że ich „wielkoduszne działania” polegające na pisaniu wniosków w imieniu mieszkańców, to nic innego jak ciemna strona kampanii wyborczej! Wprawdzie Pan Dariusz Wójtowicz w swoim czasopiśmie społeczno-kulturalnym wydanym w czerwcu bieżącego roku deklarował że:

... kampania będzie miała tylko i wyłącznie pozytywny charakter. Jest tyle rzeczy do zrobienia, więc nie mam czasu na zajmowanie się ubliżaniem moim konkurentom. (...)”.

Niestety jak widać nie wszystko idzie zgodnie z planem...

    Ubliżanie innym radnym, że nie stoją po stronie mieszkańców i nie próbują ich wspierać jest na porządku dziennym. A prawda jest taka, że prawie każdy z nich współpracuje z MZGK w celu pomocy lokatorom, tylko na szczęście jedynie nieliczni swoją społeczną działalność wykorzystują dla sławy i rozgłosu.

   W załączeniu przedstawiamy protokół SANEPID-u w głośnej ostatnio sprawie „walącego się” budynku Szopena 6 „zagrażającego zdrowiu i życiu”.

(A. G.)

Załączniki:
Pobierz plik (CCE20140721_0001.pdf)CCE20140721_0001.pdf[ ]1854 kB2014-07-22 07:05