fb icon
ue1 top

Aktualności

ZAPYTANIE OFERTOWE:

CZYSZCZENIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH DYMOWYCH I SPALINOWYCH ORAZ WENTYLACYJNYCH

 

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach zaprasza do złożenia oferty na: "Czyszczenie przewodów kominowych dymowych i spalinowych oraz przewodów wentylacyjnych w 192 budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach"

 

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji.

 

Oferty wraz ze wszystkimi wymaganymi załącznikami należy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 stycznia 2020r. do godziny 11:00.

ue1

Utworzenie mieszkań socjalnych w Mysłowicach na terenie zdegradowanym

 

Wartość projektu: 1 176 368,76 zł


Wartość dofinansowania: 999 913,36 zł

 

Cel projektu: włączenie grup społeczności zagrożonej wykluczeniem zamieszkującej obszary peryferyjne i zdegradowane oraz poprawy jakości jej życia dzięki zapewnieniu dostępu do infrastruktury społecznej.

 

Planowane efekty: aktywizacja społeczna mieszkańców, poprawa warunków bytowych, zmniejszenie liczby mieszkańców zagrożonych wykluczeniem społecznym, aktywizacja osób niepełnosprawnych, pozyskanie dotacji na realizację projektu, zwiększenie wartości majątku w zasobach Miasta,  poprawa wizerunku Miasta jako dbającego mieszkańców, poprawa stanu infrastruktury w Mieście, wzrost wartości lokali.