Pogotowie techniczne 24

Zgłaszanie awarii i usterek

Jeżeli jesteś najemcą lokalu mieszkalnego lub użytkowego wchodzącego w skład zasobów gminnych zarządzanych przez Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej i chcesz uporać się z problemem technicznym związanym z eksploatowanym lokalem:

 

W przypadku zagrożenia zdrowia lub mienia lokatorów – skontaktuj się bezzwłocznie z dyspozytorem całodobowego pogotowia technicznego pod numerem telefonu:

(32) 22-32-880

 

W przypadkach dotyczących prac długofalowych, konieczności zabezpieczenia lokalu lub budynku przed sezonem, wszelkiego rodzaju remontów wymagających dłuższych przygotowań prosimy o kontakt osobisty z kierownikiem odpowiedniej administracji
Administracja „R” Rymera: ul. Miarki 7a, tel. (32) 222 24 97
Administracja „ST.M” Stare Miasto: ul. Grunwaldzka 20, tel. (32) 222 59 95

 

lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

19-07-2019

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach, ogłasza nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze:Głównego Księgowego w Miejskim Zarządzie Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach.   Szczegółowe informacje dostępne po kliknięciu na link Ogłoszenie BIP »