Witamy na stronie internetowej
Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach

Aktualności

23-01-2020

NABÓR NA STANOWISKO KIEROWNICZE

Dyrektor Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach poszukuje kandydata na wolne stanowisko kierownicze urzędnicze Kierownik w Wydziale Zarządzania Nieruchomościami Szczegółowe informacje oraz kwestionariusz osobowy w załącznikach.   Oferty należy składać w sekretariacie Miejskiego... »

17-01-2020

ZAPYTANIE OFERTOWE

Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach zaprasza do składania ofert na: "Czyszczenie przewodów kominowych dymowych i spalinowych oraz przewodów wentylacyjnych w 192 budynkach administrowanych przez Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w... »

03-01-2020

ZAPYTANIE OFERTOWE:

CZYSZCZENIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH DYMOWYCH I SPALINOWYCH ORAZ WENTYLACYJNYCH   Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach zaprasza do złożenia oferty na: "Czyszczenie przewodów kominowych dymowych i spalinowych oraz przewodów wentylacyjnych w 192 budynkach... »

02-01-2020

INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

  Uprzejmie informujemy, że zapytanie ofertowe na "Świadczenie usług prawniczych - kompleksowa bieżąca obsługa prawna Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach w okresie od 07.01.2020 do 31.12.2020" zostało unieważnione.     W związku... »

Lokale do wynajęcia

Pustostany lokale użytkowe i garaże.

Kliknij aby przejść do informacji szczegółowych

Kliknij aby przejść do informacji o przetargu na wynajem lokali

 

Zapraszamy również do Banku Zamian na stronach Urzędu Miejskiego w Mysłowicach. Tutaj znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące aktualnej oferty zamiany i wynajmu zarówno lokali mieszkalnych jak i użytkowych.

Zobacz oferty

BIP MZGK w Mysłowicach